by Sim

slou magazine


V poste z MBPFW som spomínala, že vrámci Sustainable Fashion Day pracujem aj na spešl projekte a teraz sa veľmi veľmi veľmi (akože naozaj fakt moc!) teším, že vám ho konečne môžem ukázať! TU JE!  V plnej kráse fashion story, ktorú som stylovala do nového online magazínu SLOU o udržateľnej móde.

Obrovské ďakujem patrí kráske Lucii C. (MiX Model Management) a W E L I N (foto), s ktorými sa úžasne spolupracovalo a aj napriek časovému limitu a trošku ťažším podmienkam sme to podľa mňa zvládli na jedničku.

Okrem stylingu ako malej ukážky z toho, čo ste si mohli na Sustainable Fashion Day kúpiť,  som celý magazín art directovala a tak som si vyskúšala dve veci po prvý krát. Pre mňa ako začiatočníku to bola riadna fuška, ale som nesmierne rada, pretože som sa pri tom veľa naučila, nehovoriac, že ma to bavilo (nie síce každá časť z toho, ale dajme tomu:D). Ďakujem celému tímu, a najmä Kami Boudovej za supervising a za to, že mi verila! Je super pocit podieľať sa na projekte so zmysluplnými hodnotami. A preto, ak sa chcete dozvedieť viac o udržateľnej móde, neváhajte a čítajte. SLOU magazín je dostupný TU. Dúfam, že sa bude páčiť 🙂

In a post from MBPFW, I mentioned I was working on a special project within Sustainable Fashion Day and I am soo so so much (for real sooo) happy, that I can finnaly share it with you! HERE IT IS! In full glory, the fashion story, which I styled for new online magazine SLOU about sustainable fashion.

Huge thanks to the beauty Lucia C.. (MiX Model Management) and W E L I N (photo), with whom was amazing to work with and event though we had quite some time limit and a bit tougher conditions, we pulled it off.

Apart from styling, as a little showcase of what you could buy at Sustainable Fashion Day, I also art directed the whole magazine and so I tried two things for the first time. For me, as a begginer, I must say it was a sweaty job, but I’m glad I did it, because I’ve learnt a lot and on top of that, I enjoyed the process (not all of it, but let’s say so :D). Thanks to the team and especially to Kamila Boudová for supervising and believing in me! It’s such a good feeling working on a project with meaningful values. So, if you want to know more about sustainable fashion, don’t hesitate and start reading. SLOU magazine is available HERE. Hope you like it!

Please wait...

Subscribe to our newsletter

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.